Salon Tercihim | Salonlar Nasıl Kullanır?

Nasıl Kullanılır?

Kusursuz yardımcınız ile zamandan kazanın!

Hadi Başlayalım;
Randevularınız tek online takvimde ve planlı, unutulan ve kaçırılan randevular olmadan, kalem kağıt ile uğraşmadan, gereksiz aramalar ile zamanınız kısıtlanmadan, size özel profil ile %100 etkinlik ve tanınırlık imkanı sunuyoruz. Salontercihim.com ile daha rahat ve keyifle çalışmak artık elinizde! İşletmenizin tanıtımını yapabileceğiniz, bilinirliğinizi arttırabileceğiniz benzersiz bir platform sunuyoruz. Bu sayede müşteri portföyünüzü genişletek daha geniş mecralara hitap etmiş ve maddi kazanç sağlamış olursunuz.

Kullanım Süreci

Aşağıdaki adımlardan yola çıkarak avantajlarımız hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir ve salon kayıdı oluşturabilirsiniz.

Her yerden erişim,
kolay iletişim!

7 gün 24 saat randevu verebileceğiniz takviminiz sayesinde hataya yer ySizok müşterileriniz randevu takviminizin yoğunluk durumuna göre takvminizde belirlediğiniz ve boş olan tarih aralığında randevu oluşturabilir. Ayrıca; Müşterilerinizin randevuları hatırlatılarak smsler ile iletişim yönetilir.

Online mecralarda olan profiliniz sayesinde gelişen çağımıza göre internet üzerinden en kolay erişilen salon siz olun.

Zaman aralığınız
sizin kontrolünüzde!

Bakım hiçbir zaman ertelenmemeli. Online salon profiliniz sayesinde daha geniş kitlelere hizmet vermeye hazır olun. Asistan görevi gören sistemimiz sayesinde vakit kaybetmeden müşterileriniz ile iletişime geçin

Profilinize giriş yaptıktan sonra, takvim sekmesinden müsait olmadığınız saat aralıklarını randevuya kapatarak randevu taleplerinin sadece istediğiniz zaman diliminde oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Değerlendirme talebinde
bulunun!

İşlem süresince veya bitiminde müşterinden seni değerlendirmesini ve hakkında yorum yapmasını talep et yapılan yorumları değerlendir.