Nasıl Randevu Oluşturabilirim ?

En kolay şekilde randavu alabilmek için doğru yerdesin!

Amacımız;
Müşteri olarak her zaman gittiğiniz ve hizmet aldığınız güzellik merkezinden, salondan, kuaförden, berberden, solaryum ve estetik merkezinden hatta spadan randevularınızı çok daha kolay bir şekilde alabilmeniz için hizmetinizdeyiz. Üstelik Salontercihim.com üzerinden oluşturmuş olduğunuz randevular için randevu saatinden 2 saat önce hatırlatma sms’i atılır. Bu sayede randevunuzu unutmadan gününüzü daha planlı bir şekilde geçirmiş olursunuz.

Kullanım Süreci

Aşağıdaki adımları uygulayarak sistemimizde kayıtlı olan salonlardan size ve konumunuza en uygun olanını seçebilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza uygun
olan salonu seçin!

Detaylı salon, kuaför, berber vs. arama özelliği ile ihtiyacın olan bakım merkezinden yaptırmak istediğin işlemi seçerek bulunduğun yerde, dilediğin kriterlerde işlem yapan salonu kolayca ara, bul ve kolayca randevu al.

Randevu talebi oluşturduğun salonun randevu talebini onaylamasını bekle ve talebini onayladığında sms olarak bilgilendirileceksin.

Randevu tarihini ve
saatini siz belirleyin!

Salondan randevu aldıktan sonra randevu saatinde belirtilen adrese göre salona giderek kişisel bakımını ertelemeden daha güzel olmanın tadını çıkarabilirsin.

Telefonla arayıp randevu oluşturmak ile vakit kaybetmeden online randevu ile dilediğin saat aralığıında randevunu oluştur.

Hizmet aldığınız salonu
mutlaka değerlendirin!

Aldığınız hizmete devam ederken veya bitiminde salon hakkında detaylı değerlendirme yap, yorum yaz ve geri bildirimde bulun.