Hakkımızda

En kolay şekilde randevu alabilmek için doğru yerdesin!

Salontercihim.com, müşteriler ile güzellik sektöründe faaliyet gösteren işletmeleri bir araya getiren ve hem işletmelerin randevularını daha kolay yönetmelerini, hem de müşterilerin randevularını daha kolay online olarak almalarını sağlayan bir platformdur. Salontercihim projesi, güzellik merkezlerinin, kuaförlerin ve berberlerin tek bir platform üzerinden ulaşılabilir olmaları için Sofft Bilişim tarafından 2020 yılında kurulmuştur.

Salontercihim.com en temelde; müşterinin objektif müşteri yorumları ve profiller üzerinden yaptığı inceleme ile kendisine en uygun merkezden istediği uzmana randevu alması için oluşturulmuştur. Bu sayede hedef kitlelere ulaşımı sağlarken müşterinin hızlı bir araştırma ile salon hakkında detaylı bilgi edinmesini hedeflemekteyiz. 

Salontercihim.com projesinde hedefimiz güzellik merkezlerinin ortak bir alt yapıda birleşmesine öncülük etmek. Bu sayede şehirlerdeki güzellik salonlarının ve kuaförlerin internet görünürlüğünü arttırırken,  salonlara ulaşmak isteyenlerin bu merkezlere kolay ulaşımını sağlamaktır. 

Müşteri olarak her zaman gittiğiniz ve hizmet aldığınız kuaförden, güzellik merkezinden, berberden, spadan veya solaryum merkezinden randevularınızı daha kolay bir şekilde salontercihimi kullanarak alabilirsiniz. 

Bütün güzellikler sizinle olsun.