Sık Sorulan Sorular

Salon

Nasıl üye olabilirim?
Anasayfamızda bulunan ‘kayıt ol’ butonunu tıklayarak, müşteri kaydı yada salon kaydı oluşturabilirsiniz. Ayrıca 0 (850) 255 06 49 numarasından bizi arayarak veya info@sofft.com.tr adresine mail atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üyelik oluşturma sürecinizin tamamlanmasının ardından, yetkili birim tarafından bilgilerinizin doğruluğu teyit edecek ve onay süreci ile profiliniz aktif hale gelecektir.
Daha önce üyeydim, şifremi unuttum. Ne yapabilirim?
Anasayfamızdaki giriş yap bölümünden ‘Şifremi Unuttum’ a tıklayarak mail adresinize gelecek onay maili ile şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, 0 (850) 255 06 49 destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.
Profilimde hangi bilgilerim görüntülenecek?
Müşteriler; profilinizde profil fotoğrafınızı, genel bilgilerinizi, yaptığınız çalışmaları, salon adresinizi, salon çalışan profillerinizi görüntüleyebilirler.
Salon kaydı ücretli mi? Her çalışan için ayrı ücret mi ödenecek?
Salon kaydı oluşturmak tamamen ücretsizdir.
Hangi tür salonlar siteye kayıt olabilir ?
Sitemize; Kuaför, Berber, Güzellik merkezi, Estetik merkezi, Spa merkezi, Solaryum merkezi ve Tattoo Salonları kayıt oluşturabilirler.
Randevu talebi oluşturan müşterileri nasıl görüntüleyebilirim?
Profilinize giriş yapıp Randevularım bölümünüze tıkladığınızda sizden randevu alan müşterileri ve randevularınızın durumlarını görebilirsiniz. Ayrıca randevu oluştuğunda yönlendirmiş olduğumuz sms sayesinde randevulardan anında haberdar olursunuz.
Bilgilerimi tamamlamam neden önemli?
Profilinizdeki bilgilerin eksiksiz olması sizi tanımaya ihtiyaç duyan yaptığınız çalışmaları yada nasıl çalıştığınızı merak eden yeni müşterileriniz için çok önemlidir. Profilinizdeki eksiklikleri, ‘profilim’ bölümünden tamamlayabilirsiniz.
Sisteminize yüklediğim Belge, diploma vb. evraklar kiminle paylaşılacak?
Evraklarınızın paylaşılması kesinlikle söz konusu değildir. Ünvanınızı doğrulayıp daha güvenilir bir hizmet verebilmemiz için belgelerinizi yükleyerek onaylı profil statüsünden yararlanabilirsiniz. Sitemimize yüklenen evraklar üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.
Olumsuz bir durumla karşılaştığımda kiminle görüşeceğim?
Sizlere yardımcı olmak için buradayız. Yaşadığınız olumsuzluklarda bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgilerimiz;
Telefon: 0538 055 06 49
E-posta: info@sofft.com.tr

Müşteri

Kimden randevu alıyorum?
Salontercihim.com’da kayıtlı olan diledğiniz tüm salonlardan randevu alabilirsiniz.
Sisteme kayıt olamadan salondan randevu almam mümkün mü?
Maalesef sitemize müşteri kaydı oluşturmadan, sitemiz aracılığıyla salonlardan randevu alınamaz. Ücretsiz olarak üye olarak alanında uzman salonlara hızlı bir erişim sağlayabilirsiniz.
Randevu saati bana hatırlatılacak mı ?
Oluşturmuş olduğunuz randevulardan salon anında haberdar olmaktadır. Ayrıca; Randevu saatinden 2 saaat önce hatırlatma smsimiz sayesinde randevu planınızı asla unutmayacaksınız.
Salon kaydı ücretli mi? Her çalışan için ayrı ücret mi ödenecek?
Salon kaydı oluşturmak tamamen ücretsizdir.
Hangi illerde hizmet veriyorsunuz?
Salontercihim.com tüm illerimizi kapsayan bir online randevu platformudur. Bütün bölgelerden salonlar, kuaförler, güzellik merkezleri, berberler kayıt oluşturabilmektedir.
Sitenize herhangi bir ücret ödeyecek miyim?
Sitemize üye olmak ve salon kaydı oluşturmak ücretsizdir.
Randevu almak için ücret ödeyecek miyim?
Hayır, sistemimiz müşterilerin randevu oluşturabilmesi için ücret talep etmemektedir.
Olumsuz bir durumla karşılaştığımda kiminle görüşeceğim?
Sizlere yardımcı olmak için buradayız. Yaşadığınız olumsuzluklarda bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgilerimiz;
Telefon: 0538 055 06 49
E-posta: info@sofft.com.tr
Salonlardan (kuaför, berber, bakım merkezi) aldığım hizmeti nasıl değerlendirebilirim?
Almış olduğunuz hizmeti sistemimiz üzerinden yorum yaparak bildirebilirsiniz. Yapacağınız yorumun sadece salonların mesleki açıdan değerlendirilmesini ve hizmet memnuniyetini içermesi daha sağlıklı olacaktır.