salon-tercihim-nedir

Salon Tercihim Nedir Ve Hizmetleri Nelerdir?

salon tercihim

Salon Tercihim’ de müşteriler ile güzellik salonları, kadın kuaförleri, erkek kuaförleri faaliyet gösteren işletmeleri bir araya getiren ve hem işletmelerin randevularını daha kolay ve daha pratik bir biçimde, hem de müşterilerin randevularını daha kolay online olarak alarak işletmenin zaman kazandıran bir platformdur. Salontercihim projesi, güzellik işletmeleri, kuaförleri ve berberleri tek bir platform üzerinden ulaşılabilir olmaları sağlamak için Sofft Bilişim tarafından 2020 yılında kurulmuştur.

Salon Tercihim de temeldeki amacı ; objektif müşteri yorumları ve memnuniyetidir.Profiller üzerinden yaptığı inceleme ile kendisine en uygun merkezden istediği uzmandan kolay randevu online rezervazyon ayrıcalığı sunmaktadır. Bu sayede hedef kitlelere ulaşımı sağlarken güzellik işletmeleri için yönetim programı sunmaktadır.

Salon Tercihim projesinde hedefimiz güzellik işletmeleri ve kuaförleri ortak bir alt yapıda birleşmesine öncülük etmek. Bu sayede şehirlerdeki güzellik salonlarının ve kuaförlerin internet erişimini arttırırken,  salonlara ulaşmak isteyenlerin bu merkezlere kolay ulaşımını sağlamaktır. 

  Nasıl Kullanılır: Salon?

İlk olarak salon kaydınızı oluşturunuz kayıt oluştururken yanınızdaki elemanlara kişisel olarak profil oluşturabilirsiniz.Sitemizi cep telefonunuzdan, tabletinizden kolayca Randevularınızı, Adisyonlarınızı, Gelir Giderinizi, yönetebilirsiniz.

Tüm takip online yapmanızı sağlar.
Personellerinizin performansını rakamsal veriler ile size sunar .
Müşterilerinizin 7/24 kolayca ve ücretsiz randevu almalarını sağlar.
Üstelik müşteri randevularınızı takip edip ederek SMS özeliği ile randevu onayı ve randevu hatırlatma gibi mesajlar otomatik gönderir.

Yapmış olduğunuz çalışmaları görsel olarak sisteme yükleyebilir ve salon tanıtımını yapabilirsiniz.Profilinizin aktif hale gelmesi için paket seçebilirsiniz.1 aylık= 19.99 3 aylık= 29.90 6 aylık=54.90 ve 1 yıllık=99,90 olarak seçebilirler.

 Nasıl Kullanılır: Müşteri ?

Profilinizi oluşturduktan sonra ihtiyacınız duyduğunuz hizmeti seçiniz. Telefon numarası aramak ile vakit kaybetmeden, yüzlerce seçkin salon ve kuaför arasından fiyat ve konum olarak size en uygun olanı seçerek randevu gerçekleştirin. Randevu tarihinizi istediğiniz gibi oluşturun. Size uygun tarih ve saati seçin, bilgilerinizi girin ve onaylayın.

Randevu saatinizi eğer unutursanız diye yaklaşık olarak 2 saat öncesinden sizlere hatırlatma mesajı iletilmektedir. Ve randevu saatinizi unutmamanızı sağlayarak hizmetlerden faylanacaksınızdır.

Müşteri olarak hizmet aldığınız kuaförden, güzellik merkezinden, berberden, spadan veya solaryum merkezinden randevularınızı daha kolay bir şekilde Salon Tercihim kullanarak alabilirsiniz. 

Salon Tercihim: Randevu Takvimi Nedir ?

Salon Tercihim, müşteriler ile güzellik sektöründe faaliyet gösteren işletmeleri bir araya getiren hem işletmelerin randevularını daha kolay yönetmelerini sağlayan hem de 7/24 müşterilerin kolay ve ücretsiz online randevu almalarını sağlayan bir platformdur. Salon Tercihim projesi, güzellik işletmeleri, kuaförlerin ve berberleri bir arada müşterilere sunmaktadır.

Ve beklemeye alınma veya otomatik bir menüye gönderilme düşüncesi, hizmet almayı engeller. Online planlama, müşterilerinizin sizinle buluşmasını kolaylık sunar. Online planlama yazılımı genellikle kullanıcının randevuya katılmadan önce bilgi formlarını  online olarak doldurmasına izin verir ve bu da randevu gelmeden önce onlar için daha iyi hazırlanmanıza yardımcı olabilir.

Potansiyel müşterileriniz ve müşterileriniz değişti her gün işletmenizden daha fazla ayrıcalık bekliyor. Akıllı Çevrimiçi Randevu Zamanlama , müşterilerinizle çevrimiçi, mobil cihazlarında, arama motorlarında ve telefonda oldukları yerde buluşmanıza olanak saglar.Yapay zeka bilgisini zamanlamanın gücü ile birleştirmek, entegre online randevu planlama araçları, müşterilerinize her zaman, her yerde sizinle bağlantı kurabilme imkanı sunar.

En iyi müşteriniz mevcut bir müşteri ve müşteri sadakati ve kaliteli hizmete bağlıdır. Müşteri randevularını kolaylaştırma özelliği sayesinde online randevu rezervasyonu, marka sadakati oluştururken müşteri yaşam boyu değerini artırır. Bugünün müşterileri bilgili satış elemanlarına, kişiye özel etkinliklere ve sınıflara yanıt veriyor ve % 74’ü markalı etkinliklerin onları tanıtılan ürün ve hizmetleri satın alma olasılığını artırdığını belirmektedir.

Kolaylık: Tablet veya akıllı telefonunuzdan 7/24 istediğiniz zaman planlayın ve randevu takviminizi oluşturun.

Yinelenen kullanılabilirliği hızlı ve kolay bir şekilde planlayabilme özelleği zaman tasarrufu bulunmaktadır.

Salontercihim Hizmetleri Neler?

RANDEVU TAKVİMİ

Tüm randevularınızı tek bir sistemde toplayarak çalışmaları ve online randevularınızı kolayca yönetir 7/24 takip edin zamandan tasarruf edin.

ADİSYON YÖNETİMİ

Adisyonlarınızı Bilgisayar, cep telefonunuzdan, tabletinizden; her zaman her yerden yönetin.

HATIRLATMA SMSLERİ

Müşterilerinize randevularından 2 saat önce otomatik olarak hatırlatma sms’leri gönderimi sağlayarak müşterilerinizin “randevumu unuttum” bahanesi olamasın.

MÜŞTERİ TAKİBİMİ

Müşterilerinizin bilgilerini ve geçmişe dönük sunduğunuz hizmetleri takip edebilirsiniz.

RESİM VE TANITIM VİDOSU

Salonla ilgili yaptığınız çalışma ve hizmet görselleri siteye yükleye bilir.Tanıtım vidosu yayınlayarak reklamlarınızı yapabilirsiniz.

https://www.salontercihim.com