kuafor-lerde-bulunmasi-gereken-malzemeler

Kuaför 'lerde Bulunması Gereken Malzemeler

Kuaför ‘ lerde buluması gereken malzemeler makas iki çift tüm üsleri, bir kapak güçlü ve hafif darbe kurutma , çok yönlü bir demir kıvrık bir jilet , bir kürek fırça , bir termal yuvarlak fırça , bir dizi taraklar , klipleri kesit için ve bir su şişesi Bu, saç kesimi boyunca saçı nemli tutmayı kolaylaştırır.

Tavsiyemiz, herhangi bir satın alma işlemi yapmadan önce ödevinizi yapmanız ve ticaretinizin araçlarını bir yatırım olarak değerlendirmenizdir. Sonuçta, söz konusu olan sizin geçim kaynağınızdır . İşleri kolaylaştırmak için, mükemmel kuaför alet setini oluşturmak için kesinlikle gerekli olan 10 öğeden oluşan bir liste hazırladık.

1. Çok Amaçlı Makaslar

Çoğu kuaförün kullandığı standart boyut , istedikleri sonuçlara bağlı olarak 5,5 inç ile 6,5 inç arasındadır . Bir 5.5 inçlik kesme hassas kesim için ideal bir uzun kesme, demek iken, büyük bölümleri, sıkıştırılmış kesim ve derin dokulandırma gibi daha büyük işler için iyi çalışır 6 ve 7 inç arası .
Daha uzun bir kesme, aynı zamanda, tek uzunlukta bir bob veya bir makas üzerinden tarak tekniğini uygulamak için gereken süreyi azaltır ve bir müşterinin yüzünün etrafındaki saçı rahatça kesmenize olanak tanır. Her iki dünyanın da en iyisini ister misiniz?
En sevdiğimiz “her şeyi yap” makasımız profesyonel bir 6,25 “makas . Bu boyutta ergonomik bir makaslamaKatmanlama tekniklerinden tek uzunlukta kesimlere kadar her türlü işi halledecek kadar büyük, ancak sandalyenin arkasında her gün kullanmak rahatsızlık verecek kadar uzun değil .

2. Karıştırma Makası

kuaför

Eğer istediğinizde kontrollü doku, acele yumuşatmak satırları ağırlık kaldırmak veya eklemek, bir harmanlama makaslama gerek . Bazen inceltme makası olarak adlandırılan bu çok yönlü alet, bir tarafta eşit aralıklı dişlere ve diğer tarafta düz bir kör bıçağa sahiptir. Bir şekil içindeki çizgileri yumuşak bir şekilde çıkarmak, tekstüre etmek ve ağırlık dengesini ayarlamak için kullanılabilmesi için , ağırlığı orta derecede kaldıran profesyonel bir karıştırma makası (profesyonel inceltme makası veya profesyonel tekstüre makası da denir)
arayın . En iyi performans için, karıştırma makası , tersine çevrilebilmesi için dışbükey bıçaklara ve zıt tutamaçlara sahip olmalıdır .

3. Güçlü Ancak Hafif Fön Makinesi

Fön makinesiz kuaför nedir? İşsiz. Makaslarınızın yanında , kitinizdeki en önemli araç olabilir .
Sen istemek bir şey ışık günün sonunda kaldırma ağırlıkları oldum gibi hissediyorum olmaz yeterince ve için göz üstün iyonik teknoloji , kuruma süresini hızlandırır , hasar ve azaltır parlak ve frizz- görünümlü yapraklar kilitleri ücretsiz .
Bizim favorimiz seramik turmalin içeren profesyonel bir iyonik fön makinesidir . Bir pound’dan daha az olan ağırlığıyla güçlü hava akışı sağlar, ancak fısıltı kadar sessizdir.

4. Saç maşası

Kitinizde yalnızca bir ütü varsa , onu 1 ”saç maşası yapın . Bu var görünüyor çeşitli oluşturmak için yeterli çok yönlü varil Sıkı tokalı sona kadar küçük olmadığı için, henüz sadece viraj doğru miktarda teslim ve dalga büyük yeterli.
Farklı teknikler kullanarak saçı namlu etrafına sarın ve gamı ​​gevşekten cilalı ve sofistike hale getiren kıvrımlar elde edin .
Profesyoneller için, yaylı maşaya karşı oluşturulabilecek tekniklerdeki kontrol ve çeşitlilik nedeniyle her zaman bir marcel saç maşası tavsiye ediyoruz .

5. Ustura

Bu, inanılmaz bir doku oluştururken tüyleri hızlı bir şekilde almak için gereken bir araçtır . Çok temiz ve hassas olmayan, canlı bir görünüme sahip saçlar mı istiyorsunuz? Ustura kullan.
Daha fazla çok yönlülük için, klasik düz tıraş bıçağıyla kesme, karıştırma ve tekstüre etme için uygun , değiştirilebilir bıçaklara sahip bir tıraş makinesi arayın . Ayrıca, ergonomik parmak tasarımı elinizi doğal bir pozisyonda tutar ve bu da gerginliği azaltır, bu nedenle bir sonraki tıraş bıçağı satın alımınızda bu özelliği arayın.

6. Kürek Fırçası

Saçın hızlı ve güvenli bir şekilde çözülmesi söz konusu olduğunda , hile yapmak için bir kürek fırçası gibisi yoktur . Aynı zamanda saçları bitirmeden önce düz veya hacimli sarmak için tercih edilen fırçadır .
Diğer bir artı: Geniş, dikdörtgen yüzey, fönleme sırasında geniş bir yüzeyde gerilim oluşturmak için idealdir . Yumuşak yastıklı tabanı ve turmalin ile aşılanmış top uçlu naylon kılları
olan bir tasarım arayın . Bu, daha az çalışmayla saçta daha fazla gerginlik ve parlaklık yaratacaktır.

7. Doğru Taraklar

Bir çeşit tarak olacak kolay herhangi bir iş yapmak -oluşturma temiz bölümleri boyama veya saça şekil, keserken; tarak üzerinden makas veya tarak üzerinden kesme teknikleri; ve saçı ayırmak, düzeltmek ve şekillendirmek .
Bir Tarak Seti kuyruk tarağı, kısa kesme tarağı, uzun kesme tarağı ve üsleri tüm kapsayacak geniş bir kesim tarağı sahip. Koyu ve açık saç arasındaki görsel kontrastı en üst düzeye çıkarmak için fildişi ve siyah renkleri
seçin . Ayrıca karbon fiber, silikon ve grafit reçinelerden hazırlanmış profesyonel tarakları arayın , bu taraklar mümkün olan en yumuşak kaymayı sağlar ve450 dereceye kadar ısıya dayanıklıdır .

8. Kesit Klipleri

Klipsler, şekillendirme, kesme veya boyama sırasında saçı kesmek için idealdir . Yine de, tüm klipler eşit oluşturulmamıştır. Kuru saç üzerinde maksimum tutuş sağlayanları arayın, böylece kuru kesim sırasında büyük saç kısımlarını izole edebilirsiniz. Ayrıca iz bırakmayan, bozulmamış üst stiller yaratmak için bir zorunluluk olan bir klip de istiyorsunuz.
Kuru bölümleme klipsleri harika bir seçenektir çünkü ıslak saçta hala kullanılabilirler, ancak kuru saçtaki kırışıklıkları ve çizgileri en aza indirir.

9. Su Şişesi

Kuaför

Her kuaför bir olmalıdır su şişesi elinde kolayca sığar ise hafifçe çiseliyor veya hızlı saç doyurarak . Uzun süreli, sürekli püskürtme, birçok yeni su püskürtme şişesinde bulunan harika bir özelliktir.

10. Mükemmel Yuvarlak Fırça

Kuaför

Bir yuvarlak fırça mutlak bir zorunluluk olduğu bu gerçekleştirilecekse, kusursuz blowouts ama iş için doğru boyutunu seçmek önemlidir.
Bir küçük varil kısa saçını için en iyisidir, bir orta boy varil üssünde dolgunluk oluşturur ve büyük bir varil uzun için idealdir, gevşek dalgalar veya vücut ile düz görünüyor .
Yuvarlak bir fırça, ince saçı da dönüştürebilir ve daha dolgun ve kalın görünmesini sağlar. Maksimum hacim ve parlaklık yaratmak için mükemmel naylon ve yaban domuzu kılları kombinasyonuna sahip bir fırça bulun.

BONUS OLMALIDIR

Kuaför

Bütçenizde cephaneliğinize bir araç daha eklemek için para varsa, bir doku demirini öneriyoruz veya bazılarına mini sıkma demiri diyoruz. Saçta 3 kata kadar hacim ve doku oluşturabilirler. Uzun ömürlü düğünler ve düğün stilleri için bir temel oluşturmak veya daha kalın örgüler için toplu oluşturmak için kullanın. Bu, ihtiyacınız olduğunu asla bilmediğiniz bir araçtır, ancak bir kez sahip olduğunuzda, onsuz yaşayamazsınız!

  • Makasları karıştırma ve tekstüre etme hakkında daha fazlasını keşfedin
  • Yatırımınızı bu ipuçlarıyla koruyun
  • Doğru iş için doğru fırçayla kitinizi genişletin