kivircik-saclar-icin-hizli-ve-kolay

KIVIRCIK SAÇLAR İÇİN HIZLI VE KOLAY İŞLEMLER

Doğal kıvırcık saçlarda yapabileceğiniz hızlı ve basit bir işlem ve sadece birkaç dakika sürüyor. Bu kolay saç modeli, çalışmak için giyebileceğiniz veya gece için bir aksesuarla bile giyebileceğiniz bir saç şekli.

Jim olarak bu saç modeli eğitimini çekmeye başladım ve bir iş etkinliğine gitmek üzereydim. Benim mükemmel zaman işleyişim için bilinmiyor ve geç kalmayı sevmiyor. Jim dikkatlice film çekmek için yeterli zamanım olup olmadığını sordu, bu yüzden elbette “Evet yaparım!” Sadece bir kere almak için yeterli zamanım olduğunu iyi bilerek.

kıvırcık

Bu yüzden bir seferde nasıl gittiğimi bana bildirin ve bu saç stilini daha ayrıntılı olarak görmek istiyorsanız, lütfen

BİRAZ ÖRGÜ DETAYI EKLE

Bu tarz için yan tarafa ilgi katmak için temel bir örgü / örgü kullandım. Bu daha basit stiller kıvırcık saçlarda yapmak çok daha kolaydır, çünkü saçlarınızı bir örgüye eklemek için çekmeniz veya çözmeniz gerekmez.

Başlamak için biraz karışık olduğumu bile görebilirsiniz, ancak yan tarafa biraz örgü ekleyerek stili biraz daha kasıtlı hale getirir ve hoş bir ayrıntı ekler.

TOPUZ TARZINIZI ŞEKİLLENDİRİN

Bu noktada Jim’in ayrılmak için birkaç dakikamız olduğunu bağırdı, bu yüzden acele etmeye başladım ve biraz panikledim. Topuzun biraz eğimli olduğunu söyleyebilir misiniz? Sonu filme aldım ve kapıyı bitirirken düzeltmek için başka bir bobby pimi yakaladım.

Bu rulo görünümü gerçekten beğendim, bir çeşit simit şekilli çörek yaratıyor. Daha uzun veya daha kısa saçlarınız varsa, onu normal bir topuz veya sizin için uygun olan her şeyde bükebilirsiniz.

KIVIRCIK SAÇLARINIZA AKSESUAR EKLEYİN

kıvırcık

Saç iğneleri şu anda çok trend ve bu saçları biraz detay eklemek için seviyorum, özellikle saçlarım şu anda çok parlak olduğu için. Sanırım stile biraz daha fazla niyet ve biraz şıklık katıyorlar.

Birisi size dağınık bir topuz işe uygun olmadığını söylemeye çalışırsa, içine güzel bir klip koyun ve asla yorum yapmazlar. Şu anda ASOS’taki menzili seviyorum .