kas-lari-daha-kalin-buyumek-10-basit-yol

Kaş 'ları Daha Kalın Büyümek: 10 Basit Yol

Mükemmel kaş şekili kaşlar kişinin yüzünü ve kişiliğini vurgular . Hepimiz cesur kaşların nasıl bir öfke haline geldiğinin farkındayız ve yine de çok uzun bir süre önce, kalem-ince kaşlar stil endüstrisine egemen oldu. Şimdi daha kalın kaşlar geri döndü. Aslında, gümüş ekranlarda ve moda pistlerinde onları spor yapan kadınları görebilirsiniz . Kaşlar yüzünün en göze çarpan kısımlarından biridir, ne kadar kalınlarsa, o kadar güzel görünürsünüz. Ancak hepimiz kalın kaşlara doğal bir iddiada bulunamayız. Bazılarımız seyrek ve yetersiz kaşlara sahiptir ve her zaman onları daha kalın hale getirmek için çareler ararız. Kaş tüylerini geri getirmek için sihirli bir ipucu olmasa daBir gecede, ancak süreci geliştirebilecek bazı şeyler var. Ve bunun için hiçbir şey doğal ilaçlardan daha iyi çalışamaz .


Kaş Büyütme İpuçları

1. Hint yağı
Bu eski ve kalın kaşları almak için en etkili ilaçlardan biridir. Protein , yağ asitleri, antioksidanlar ve vitaminler ile zenginleştirildiğinden , saç foliküllerinin beslenmesine yardımcı olur. Kaş köklerinize her gün hint yağı uyguladığınızdan emin olun, saç büyümesini teşvik eder ve ayrıca her saç telinin kalın ve güçlü olmasını sağlar.Yöntem:
Birkaç damla hint yağı parmaklarınızın ucuyla kaşlarınıza masaj yapın. 30 dakika bekletin, bir makyaj temizleyici ile silin ve yüzünüzü ılık suyla yıkayın.

Not:
Saf hint yağı, alerjiniz varsa tahrişe, kurdeşene ve kızarıklıklara neden olabilir. Kullanmadan önce yama testi yaptığınızdan emin olun. Siyah hint yağı, saçları doğal olarak büyütmek için mükemmeldir.

hint yağı


2. Hindistan Cevizi Yağı
Hindistan Cevizi Yağı , hem nemlendirici hem de nemlendirici olarak çalışır ve kan dolaşımını iyileştirmek için mükemmeldir. Hindistan cevizi yağında bulunan yağ asitleri, saçın kırılmasını önlemek için saçta bulunan doğal proteinlerle çalışır. İçinde bulunan laurik asit, saç foliküllerinin enfeksiyonunu önleyen antimikrobiyal bir ajan olarak işlev görür. Hindistancevizi yağındaki çeşitli proteinlerin yanı sıra E vitamini ve demir gibi besinler sağlıklı ve kalın kaşları destekler. Kaşlarınıza her gün hindistancevizi yağı uygulayabilirsiniz, ancak haftada birkaç kez bile kullanıldığında fark edilir sonuçlar elde edebilirsiniz.

Yöntem:
Pamuklu çubuğu yağa batırın ve kaşlarınıza uygulayın. Bir gecede sakla. Sabah yüz yıkama ile durulayın.
 

hindistancevizi yağı


3. Zeytinyağı
Zeytinyağı , saçların uzamasına yardımcı olan A ve E vitaminlerini içerir. E vitamini her saç telini beslerken, A vitamini vücudumuzun doğal yağı olan saç büyümesine yardımcı olan sebum üretimini uyarır . Bu, haftalar içinde sonuçları görmek için günde en az bir kez yapılabilir.

Yöntem:
Parmak ucunuza bir damla zeytinyağı dökün ve kaşlarınıza masaj yapın. Birkaç saat bekletin ve yüz yıkama ve su ile yıkayın.
 

zeytin yağı

4. Soğan Suyu


Soğan suyu , saç büyümesi için çok iyi olan kükürt, selenyum, mineraller, B vitaminleri ve C vitaminleri içerir. Bu, kaş kıllarının daha hızlı ve daha yoğun büyümesine yardımcı olur. Kükürt, uygun kaş büyümesi için gerekli olan kolajen dokuların üretimini geliştirir. Ayrıca saç köklerini güçlendirir. Soğan keskin bir kokuya sahip olduğundan, kokunun tüm izlerini gidermek için limon suyu kullanmak en iyisidir . Her gün alternatif olarak kaşlarınıza soğan suyu uygulayın.

Yöntem:
Soğanı doğrayın, parçaları bir karıştırıcıya koyun ve bir macun yapın. Suyu almak için bunu süzün. Bir Q-ucu kullanarak, suyu kaşlarınıza uygulayın. Bir saat bekletin. Seyreltilmiş limon suyuna batırılmış bir pamuk topu ile silin.
 

soğan suyu


5. Yumurta Sarısı
Kaşların kılları keratin proteininden oluşur ve yumurta büyük bir protein kaynağıdır. Keratin, çoğu saç büyüme takviyesinde önemli bir bileşendir . Yumurta sarısı da kaşlarınızın büyümesine yardımcı olan zengin bir biyotin kaynağıdır. Bu tedaviyi haftada iki kez kullanırsanız daha hızlı bir büyüme oranı elde edersiniz.

Yöntem:
Yumurta sarısını beyazdan ayırın. Kıvam pürüzsüz olana kadar sarısını çırpın. Kaşlarınıza Q ucu veya fırça kullanarak uygulayın. 20 dakika bekletin ve ılık su ile durulayın.

Not:
Yumurta sarısı gözenekleri tıkayabilir ve akneye neden olabilir. Dikkatli kullanın.
 

Kaş


6. Çemen Tohumu
Hintçe methi tohumları olarak da bilinen çemen otu saç sağlıklı ve parlak görünmesi için bilinir. Bu tohumlar saç foliküllerinin yeniden oluşturulmasına yardımcı olur, böylece taze saç büyümesine neden olur; saç büyümesini uyaran proteinlerin yanı sıra nikotinik asit içerirler. Lesitin özelliği kazandırmaktadır Saçınıza parlaklık ve ayrıca izin verir onlara bulundu bukleleri kendi doğal rengini korumak için. Çemen otu, hassas kafa derisi ile ilgili problemlerin tedavisinde etkili bir şekilde çalışır. Etkili sonuçlar için bu paket haftada iki kez kullanılmalıdır.

Yöntem:
Çemen otu tohumlarını bir gece suda bekletin. İnce bir macun haline getirin ve kaşlarınıza uygulayın. 30-45 dakika bekletin ve ılık su ile durulayın.
 

çemen tohumları

7. Petrol Jölesi


Petrol jölesi kaşlarınızda nemi tutar ve tutar . Vazelin bileşimi nemin kaçmasını önler ve bu nedenle cildi nemlendirir. Bu, kaşlarınızın uzun ve dolgun büyümesine yardımcı olmak için uzun bir yol kat ediyor. İstediğiniz kalın kaşları elde edene kadar bunu her gece tekrarlayın.

Yöntem:
Petrol jölesini kaşlara uygulayın ve gece boyunca bırakın. Yastık kılıfınızı lekeleyebileceğinden çok fazla uygulamayın. Sabah ılık suyla durulayın.

Not:
Vazelin yağ içeriği yüksektir. Akneye yatkın bir cildiniz varsa, daha kalın kaşları almak için bu ev ilacı kullanmanız önerilmez.
 

vazelin

Aloe Vera


Aloe Vera , saç büyümesini destekleyen aloenin adlı bir bileşik içerir. keratininkine benzer kimyasal bir makyajı vardır, bu nedenle saçları kendi besinleriyle gençleştirir, daha fazla elastikiyet verir ve kırılmayı önler. Aloe Vera jeli yapışkan değildir ve hızlı emilir, bu nedenle günde birkaç kez uygulanabilir.

Aloe Vera, aşırı sebumlu insanlar için de iyidir. Çok fazla yağdan kurtulur ve foliküler gözenekler açar, böylece kaş kılı büyümesini teşvik eder . Kalın veya hacimli kaşları kalıcı olarak büyütmek için etkilidir.

Yöntem:
Aloe’nin dış yaprağını soyun ve jeli dışarı çıkarın. Jel emilene kadar kaşlarınıza masaj yapın. Gerisini buzdolabında saklayın.
 

Kaş


9. Limon
yana limon vitamin B, vitamin C, folik asit ve diğer hayati besin açısından zengin olan, bunlar kaş saç başka madde çok daha hızlı büyümesini sağlayacak. Limon uygularken cildinizin biraz yanması normaldir, ancak tahriş devam ederse, bunu atlayın ve başka bir çözüm kullanın . Hassas bir cildiniz varsa bu ilacı denemekten kaçının.

Yöntem:
Kaşlarınıza bir parça limon sürün. 20 dakika bekletin ve sonra ılık suyla yıkayın. Limon kabuklarını cup fincan saf hindistancevizi yağına bile koyabilirsiniz. Karışımı en az 15 gün bekletin. Hazır olduktan sonra, uyumadan önce her gece pamuk kullanarak kaşlarınıza uygulayabilirsiniz. Ertesi sabah yıkayın.

Not:
Bu ilacı uyguladıktan sonra kaşlarınızı iki saat boyunca güneş ışığına maruz bırakmayın, çünkü doğal rengini aydınlatabilir.
 

Kaş


10. Süt
Sütün doğal olarak çok fazla iyiliği vardır, bu yüzden bu tam olarak farklı cilt bakım ürünlerinde kullanılır, kazein ve peynir altı suyu olarak bilinen iki hayati protein içerir. Bu ikisi sağlıklı saçların büyümesini tetikler ve uyarır Bunu günlük olarak yapmanız size istenen sonuçları verecektir.

Yöntem:
Pamuk topunu sütün içine daldırın. Kaşlarınıza pamukla hafifçe masaj yapın. 15 dakika bekletin ve su ile yıkayın.