dudaklarinizi-dolgunlastirmak-icin

Dudaklarınızı Dolgunlaştırmak için 5 Yol

Neden birden fazla insan dudaklarının boyutunu ve pürüzsüzlüğünü arttırmak istiyor? Sadece Kylie Jenner ve Instagram modelleri yüzünden değil – aslında, bilimin bundan daha ileri giden bir teorisi var. Dudaklarınızı dolgunlaştırmak için bir kaç önerimizi dinleyin;

Dolgun dudaklar için arzu sadece kalınlık değil, hidrasyon, sağlık ve pürüzsüzlükle ilgilidir.

Daha dolgun dudaklı kadınların biyolojik yaşlarından daha genç göründüğünü gösterdi. Bu çalışma ayrıca bir kişinin daha az kırışıklığına sahip olduğunu, başkalarına daha sağlıklı (ve dolayısıyla daha sulu) göründüğünü gösterdi.

Sağlıklı yaşamın peşinde koşan bir dünyada, dolgun dudaklara ulaşmanın en son estetik trend haline gelmesi şaşırtıcı değil.

İyi haber şu ki, trendler geçici olduğu gibi, seçeneklerimiz de. Daha uzun ömürlü çözümlerden emin değilseniz veya sadece biraz eğlenmek istiyorsanız, şanslısınız demektir. Organik DIY’den mükemmel makyaj çözümüne kadar, dudaklarınızı dolgunlaştırıcılarda gezinmek için bu kullanışlı kılavuzu hazırladık.

dudaklarınızı

1. Dudaklarınızı dolgunlaştırmak için Acı biber + zeytinyağı

Makyaj hile yapmazsa, mutfağınızda bulunan birkaç malzemeyi kullanarak bu doğal ve tingel dudak dolgunlaştırıcıyla başlayabilirsiniz.

Talimatlar:

  1. Birkaç tutam acı biberi bir çorba kaşığı zeytinyağı ile karıştırın.
  2. Karışımı dudaklarınızı hafifçe yerleştirin ve tamamen silmeden ve en sevdiğiniz dudak kremi ile nemlendirmeden önce birkaç dakika bekletin.

Bu sonuçlar uzun sürmese de, hızlı bir selfie çekmek veya bir gece geçirmek için harika bir çözümdür.

Daha hassas insanlar için, basit bir şeker ovma da çatlamış dudakları yumuşatabilir ve kızarmasını sağlayabilir.

2. Organik ve zulümsüz görünümü baharatlı bir tarçınla sallayın

Tarçın aromalı dudaklarınız dolgunlaştırıcı ile organik kalın .

Dudaklarınızı dolgunlaştırmak için tarçın yağı, sıkmak için kafein ve hidrasyon için jojoba yağı gibi malzemeler kullanarak, bu zulümsüz dudak dolgunlaştırıcı size tüm kimyasallar olmadan anında dolgunluk verir.

3. Dudaklarınızı özel peptitlerle cilalayın

Güzellik topluluğunda denenmiş ve gerçek bir favori olan Bu dudak cilası , size klasik bir dudak dolgunluğu hissi ve görünümü vermek için yaşlanma karşıtı ve cilt sıkılaştırması için kullanılan bir peptit karışımı olan E vitamini ve palmitoil oligopeptidi kullanır.

Çeşitli renklerde geliyor, bu mükemmel bir kısa vadeli çözüm.

4. Biber Reçinesi ile dudaklarınızda ki farkı görün

Güzellik dünyasında bir başka klasik olan bu parlaklık, dudaklarınızdaki kan damarlarını genişleten biberlerden yapılmış bir bileşen olan kırmızı biber reçinesi kullanır.

Sevgiyle şişen bir kalp gibi, bu değişim daha dolgun, dolgun görünümlü bir dudak için hafif bir şişmeye neden olur. Biraz parlaklık ile temizleyin, bu ruj üzerinde veya çıplak dudaklarda kullanılabilir.

5. Dudaklarınızı dolgunlaştırmak için kollajen kullanın

Kozmetik cerrahide yaygın olarak kullanılan kollajen, ciltte bulunan ve cildin elastikiyetini artıran bir proteindir . Bu Murad dudak formülü , ince çizgileri azaltmak için dudaklara kolajen aşılar ve dudaklara daha dolgun bir görünüm kazandırır.

dudaklarınızı

Bu serum renksiz ve parlaktır, ancak nemlendirme ve yumuşama kalır.

İster bir gece dışarıda, ister uzun bir mesafe için dolgun dudaklar arıyor olun, dudak dolgunluğu vücudunuzun sizin için çalışmasını sağlamakla ilgilidir. Güçlendiğinde en güzel kendinsin, o yüzden o dudakları tombul bebeğim, ya da yapma – seni en iyi senin gibi hissettiren her neyse.