bilmeniz-gereken-10-makyaj-teknigi

Bilmeniz Gereken 10 Makyaj Tekniği

Her gün makyaj yapın ya da takmayın, bu ipuçları ve püf noktaları görünüşünüzü zaten muhteşem hale getirecektir! Bugüne kadar masa, gündüzden geceye, jargonu çözdük ve bir güzellik acemisinin bile usta olabileceği en iyi ipuçlarını ve teknikleri bulduk. Ve yapımda bir makyaj sanatçısıysanız? Siz de bilmek isteyeceğiniz birkaç tane olabilir!

1. Vay Kaşları

Senin tanımlarken kaşları – ile başlar B. Pro Uzun aşınma Kaş pommade neredeyse mimik saçını boşlukları büyür ve içinden fırçalardı yolu rengini dağıtmak için tüylü vuruş oluşturun. Gri taupe rengi ve serin kahverengi tonu, giden her saç rengine ve makyaj çantanızda ihtiyacınız olan tek renk tonuna uygundur. Hafif gölgelerle kaşlarınızın sonuna doğru koyu gölgeyi kullanın ve tanım oluşturun. Bütün gün kalacak şekilde kaş jeli ile yerine sabitleyin .

2. Göz Göz Matey

Yorgun? Bizi de. Neden Stardust’taki Gosh Eye Designer Göz Farı veya sahte görünümlü uyanık bir pamuk tomurcuğu kullanarak gözünüzün köşesinde vurgulayıcı gibi biraz beyaz göz farı açmıyorsunuz. Su hattınızdaki beyaz göz kalemi de bunun için harika! Maskaradan önce kirpik kıvırıcı kullanmak da göz ve göz bölgesini açacaktır. Bunlar genellikle insanların sizinle tanıştıklarında ilk baktığı şeydir, bu yüzden her ikinci sayımı yapın.

makyaj

3. Makyaj da Mükemmel Vakıf

Yeni bir temel arıyorsanız, ihtiyacınız olan renk için doğal ışığa bakmak gerçekten önemlidir. Çene çizgisi, rengi test etmek için en iyi yerdir – ve eğer yapabiliyorsanız, satın almadan önce birkaç dakika bekletin, çünkü bazıları oksitlenebilir ve aslında tamamen farklı bir renk haline gelir.

4. Hazırlamak Gerçekten İyi

Makyajınızı uygulamadan önce temiz, boş bir brandaya sahip olmak, makyajınızın gün boyunca sürmesini istiyorsanız muhtemelen en önemli adımınızdır.

Duş aldıktan sonra bile cildimizde kalıntı kalabilir, bu nedenle kreminizi ve cilt bakım rutininizin geri kalanını uygulamadan önce yüzünüzü pamuklu bir ped ve temizleyici ile temizleyin . Bir astar , makyajınızı yerine sabitlemeye yardımcı olur ve bir gece dışarıda olduğundan daha uzun süre dayanır!

5. Makyaj ve allık ezmek

Birçoğumuz, yüzümüzde yanlış yere allık uygulamak ve 80’lere bakmak için kurban düştük . Sadece yanaklarınızın elmalarına uygulayın – hemen bir gülümseme çekin ve aynaya bakın. Sadece yanaktaki o sevimli tombul ya da elma kısmına yaşam enjekte edilmiş gibi görünmek istiyorsun.

6. Makyaj da Toz Gücü

Doğru tozu seçmek, yeni fondöteninizi seçmek kadar önemlidir – ten renginizle mümkün olduğunca yakından eşleştirmek istersiniz. Parlama yaratma veya fark etme ve tüm yüzünüzü acı vermekten kaçındığınız yüzünüzün üzerinde hafifçe toz tutun. Talk içeren herhangi bir tozdan kaçının, çünkü bu çok önemli gece özçekimleri için poz verirken ‘geri dönüş’ etkisi yaratabilir!

7. Hatlar Arası

Mükemmel kedi gözü hareketinin nasıl yapıldığını gerçekten istiyor musunuz? Muhtemelen sabahları T4’te Alexa Chung’u veya daha iyisini, Hello videosunda Adele’yi gördüğünüzden beri deniyorsunuz.

Kalemi veya fırçayı burnumuzun köşesinden kirpik çizgimizin sonuna kadar açıyoruz ve göz astarınızın en iyi şekilde nasıl görünmesini istediğinize bağlı olarak soketten hemen önce veya yuvada küçük bir nokta yapıyoruz . Astarı kirpik çizginize mümkün olduğunca yakın takip edin. Bu sadece gözlerinizi daha dramatik hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda o düz çizgi için sizi yönlendirir. Sonra noktanızı bıraktığınız veya işaretlediğiniz yerde kirpik çizginizle eşleştirin ve ta-dah! Kendi müzik videonuzda yıldız göstermeye hazır olmalısınız. Herhangi bir hatayı makyaj çıkarıcıya hafifçe batırılmış bir pamuklu çubukla temizleyin .

makyaj

8. Mükemmel Pout

Cupids yayınıza ve alt dudağınızın ortasına vurgulayıcı bir dokunuş ekleyin , dudaklarınızın daha dolgun görünmesini sağlamak ve ağrılı enjeksiyonlar olmadan anında hacim cazibesine sahip olmak.

Cesur bir dudak giymeyi seviyorsanız, ancak değişen hava koşullarından kuruysa – hazırlık önemlidir!  Kusursuz bir taban için dudaklarınızı hafifçe eski bir diş fırçası ve küçük bir Vazelin ile ovun . Ruj uygulamadan önce dudaklarınıza biraz preslenmiş toz koymak çok daha uzun süre dayanır. Dudaklarınızı aynı veya benzer bir renkle astarlamak, cildinize kanamasını önler ve rengi daha uzun süre tutar.

9. Yüksek Işık

Fosforlu kalem, yüzünüzün görünümünü ciddi şekilde dönüştürebilir. Mükemmel yerleştirilmiş, gözlerinizin görünümünü açabilir, yüzünüzü tanımlayabilir ve hatta dudaklarınızın daha büyük görünmesini sağlayabilirsiniz.

Her zaman yüzünüzün en yüksek noktalarına ve ışığın doğal olarak sıçradığı yerlere uygulamanız gerekir. Elmacık kemikleri, kaş kemiği, burun ve aşk tanrısı yayı dışarı çıkarken uygulamak için en iyi ve en sevdiğimiz yerlerdir *. Toz vurgu ile OTT’ye gitmek yerine, neden sıvı bir vurgu kullanmıyorsunuz – temelden önce ince parlaklık veya tozdan önce patlamak için bile kullanabilirsiniz.

10. Sen Temiz Bir Sen’sin

Fondöten ve jel-astar gibi kremsi ürünler makyaj araçlarımızda birikebilir ve bazen tek başına bir fırça temizleyici kullanarak çıkarmak gerçekten zor olabilir. Bir fincan veya elinize birkaç damla B. Makyaj Fırça Temizleyici koyun ve ılık su ile girdap – bu hile yapmalı!

Fırçadaki su berraklaşıncaya kadar işlemi tekrarlayın. Üst uç: Yüz yıkama, inatçı makyaj kaplı fırçaları çıkarmak için de mükemmeldir.

https://www.salontercihim.com/